У Черкаському районі збитки від негодин відшкодовують сільські ради

Картинки по запросу черкаський район буревій

Жителі Черкаського району, приватні будинки яких постраждали від негоди, можуть отримати кошти на відшкодування збитків з місцевого бюджету, звернувшись у сільську раду. Про це повідомили у ході засідання комісії ТЕБ та НС, пишуть Сільські вісті.

–         Стихію, від якої постраждали кілька районів Черкащини, в тому числі і Черкаський,  класифікували як надзвичайну ситуацію природного характеру, – повідомив начальник міськрайонного управління ДСНС в Черкаській області Андрій Хижняк. – На ліквідацію її наслідків будуть спрямовані кошти з державного бюджету. Аби район отримав компенсацію, в обласну адміністрацію потрібно подати пакет документів з кошторисом.

Потерпілі від негоди повинні звернутися до сільської ради. Для визначення розмірів збитків органи місцевого самоврядування мають скласти акт обстеження, дефектний акт та кошторис розрахунків.

Аби якнайшвидше відновити електропостачання в населені пункти Черкаського району, які й досі залишаються без світла, розпорядженням голови райдержадміністрації з резервного фонду районного бюджету на ремонтні роботи виділяють Черкаському РЕМу понад 600 літрів палива.

Липень 6, 2017 в 08:28 / Переглядів: 359

Теми: Події,Суспільство,Черкащина