У Смілі воду подають за графіком

Картинки по запросу нема води

У вихідні сміляни потерпали від спеки, сильного вітру і були без води. Водопостачання припинилося о 9-ій, відновили його в одних мікрорайонах близько шостої вечора, в інших – близько дев’ятої. Від жителів міста надходило багато дзвінків в різні інстанції.

Причини прокоментував Володимир Овсійчук, головний інженер КП «ВодГео»:
– Відсутність води пов’язана з декількома чинниками. Крім того, що виконуються відновлювальні роботи на мережах водопостачання та свердловинах, у неділю, у зв’язку з погодними умовами, було знеструмлено багато районів Черкащини.

Не було світла і в селі Білозір’я та на наших свердловинах, вийшли з ладу високовольтні лінії.
У той час, поки йдуть відновлювальні роботи, є перебої і ми не можемо підняти води в достатній кількості, щоб забезпечити всіх жителів міста.

Тому було відключення і воду подавали з перервами – із 6-ої до 9-ої год. та з 17-ої до 23-ої. Набрати повні резервуари, щоб забезпечити всіх, не маємо такої можливості. Вода розбирається в центральну частину міста, з подачею води в Холоднянське, Гречківку, М.Яблунівку є труднощі, незважаючи на те, що є і вода і тиск.

Тому керівництво «ВодГео» ухвалило рішення подавати воду цього тижня за графіком: із 6-ої до 9-ої год. та з 17-ої до 23-ої год. Це потрібно для того, щоб набрати резервуари, подати воду і щоб її вистачило у всі мікрорайони.

Джерело: Газета «Сміла»

Липень 5, 2017 в 21:41 / Переглядів: 198

Теми: Події,Суспільство,Черкащина