Завод “Уманьпиво” продовжує позбавляти людей води

Похожее изображение

Ще у квітні ми повідомляли, що Через роботу заводу “Уманьпиво” люди залишалися без водиЗа інформацією КП “Уманьводоканал”, через промислові потреби підприємства ТОВ «Уманьпиво» мешканці будинку № 1/24 по вулиці Успенська не можуть повноцінно користуватися водою. У квартирах знижується тиск подачі води. Тоді дирекція підприємства-винуватця пообіцяла придбати додаткове насосне обладнання, щоб вода поступала до всіх будинків безперебійно.

Проте дива не сталося і вчора з’явилося нове повідомлення: до уманського водоканалу надходять скарги щодо низького тиску водомереж в будинках № 30 та 32 по вулиці Незалежності. Мешканці будинку нарікали на нещодавно побудовані фонтани,та фахівці стверджують, що система фонтанів працює в замкнутому циклу (вода циркулює в закритій системі через фільтри очистки, підкачка води з мережі відбувається лише для компенсації води, що випарувалася).

Крім того, працівниками КП «Уманьводоканал» проводились обстеження та заміри тиску мереж як у будинках, так і по вулиці Незалежності та Успенська. Водоканал надає послуги з водопостачання стабільно та в повному обсязі, але як виявилось, причиною періодичного зниження тиску водомереж у вище названих будинках є великооб’ємні відбори води на технологічні процеси підприємства ТОВ «Уманьпиво», яке розташоване нижче по вулиці Успенська.

Як зазначається в повідомленні, 3 липня 2017 року адміністрація КП «Уманьводоканал» провела зустріч із керівництвом ТОВ «Уманьпиво» на якій наполегливо рекомендували підприємству утриматись від залпового відбору води з централізованого водопроводу у денний час, в іншому випадку, водоканал буде змушений примусово обмежити тиск та об’єми води, що споживає ТОВ «Уманьпиво» в межах нормативних лімітів.

 

Чомусь директор ТОВ “Уманьпиво” Кисіль Анатолій Іванович керується не загальнолюдськими принципами взаєморозуміння та взаємодопомоги, а залишає за собою право нехтувати потребами простих громадян в ім’я процвітання власного бізнесу.

Июль 5, 2017 в 00:22 / Переглядів: 1081

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина