Черкаський голова Апеляційного суду змушений шукати справедливості через соціальні мережі

Світлина від Володимира Бабенка.

Як в Україні здійснюється правосуддя? Ми говоримо про справедливий і гуманний суд в країні, про реформи, які значно покращать судову систему, але попри це чомусь голова Апеляційного суду Черкаської області змушений шукати справедливість через соціальні мережі!
Зовсім парадоксальна ситуація – суддя змушений «шукати шляхи», щоб «добиться» справедливого судового засідання. Адже за його словам, далі цитата: «Вища кваліфікаційна комісія суддів України, скориставшись моєю відсутністю в державі, винесла ганебне рішення по скаргах моїх ворогів і рекомендує Вищій раді правосуддя звільнити мене з посади судді. Такого підлого удару в спину я не чекав від цих боягузів. На засіданні з поважних причин не було ні мене, ні моїх адвокатів. Напевно, члени комісії дуже боялись мого виступу та опублікування багатьох документів, які повністю спростовують брехливі звинувачення Бондаренка С. та викривають замовний характер справи з боку пройдисвіта Маселка Р. та представників ВГО “Автомайдан”. У мене немає іншого виходу як надати свої пояснення щодо висунутих звинувачень через соціальні мережі, опублікувати документи та відеоматеріали.» .
Про це ідеться у першому пості, який Володимир Бабенко розмістив у соціальній мережі – фейсбук.

Про те, що суддя насправді був за кордоном, свідчить відмітка у його закордонному паспорті, але чомусь Вища кваліфікаційна комісія суддів України навіть на зробила запиту у Державну прикордонну службу України, з приводу дат перетину державного кордону Володимиром Бабенком.

Світлина від Володимира Бабенка.

Тому виникає питання – чи справді в Україні суд незалежний і справедливий? І чи варто чекати справедливого рішення суддів для простих українців, якщо навіть професійний суддя не в змозі конкурувати з несправедливістю судового процесу.
Але правда завжди переможе, адже Володимир Бабенко чесний суддя і за ним люди. Про це свідчать слова підтримки, які отримує суддя від користувачів у фейсбук.

 

Липень 3, 2017 в 18:12 / Переглядів: 1136

Теми: Події,Політика,Суспільство,Україна,Черкащина