Масштабна лісова пожежа сталась на Черкащині. Фото

А тим часом за новинами про наслідки негоди, що обрушилася на Черкащину, не знайшла свого місця новина із Чигиринського району, де рятувальники із лісниками запобігли масштабній лісовій пожежі.

Світлина від Konstantin Protsenko.

Подія сталася 1 липня о 14:30, на території 28-го кварталу Чигиринського лісництва. Вогонь, виявив мобільний патруль лісової охорони, який здійснюючи плановий монітринг лісового масиву помітив два загорання лісової підстилки.

Світлина від Konstantin Protsenko.

Згідно плану залучення сил та засобів, одразу на ліквідацію пожежі, крім пожежних підрозділів та інженерної техніки Чигиринського лісництва були спрямовані також пожежно-рятувальні підрозділи Управління ДСНС у Черкаській області з Чигирина та Черкас.

З метою координації зусиль з органами влади на місці працювала районна комісія техногенно-екологічної безпеки на чолі із головою РДА Володимиром Клименком.

Попри зусилля лісників та рятувальників, через сильний поривчастий вітер та спекотну погоду, вогонь пожежі лісовою підстилкою встиг загалом пройти площу у 7,5 Га .

Світлина від Konstantin Protsenko.

Участь у боротьбі із вогнем брали 64 фахівці лісової та рятувальної служб (із них 24 – від Управління ДСНС у Черкаській області), залучено 15 пожежних автомобілів (із них 4 – від Управління ДСНС у Черкаській області) та 3 трактори із спеціальним навесним обладнанням.
Роботи з ліквідації вогню тривали майже 5-ть годин.

Для постійного моніторингу обстановки на місці пожежі, держлісгосп виставив у лісовому масиві додаткові спостережні пости.
На місці працює мобільно-оперативна група ДСНС у Черкаській області. Причина загорання встановлюється. Постраждалих внаслідок пожежі немає.

Світлина від Konstantin Protsenko.

Джерело: Черкаси ONLINE

Липень 2, 2017 в 10:52 / Переглядів: 283

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина