На Черкащині юнак врятував чужу для себе людину

Фото Управління Державної служби України з НС у Черкаській області.

20 червня, «Острів кохання» у селі Лузанівка, мало не став місцем трагедії. Під час відпочинку на місцевій водоймі, яка завдяки штучному острівцю посеред плеса, носить романтичну назву «Острів кохання», мало не загинув 32 – річний чоловік.

Олександр того дня пірнав з металевого містка, що з’єднує острів із берегом. Після чергового стрибка до води, він не з‘явився на поверхні. На сполох, не побачивши чоловіка, одразу вдарила його дружина. На щастя, в цей час на березі ставка з‘явився 16 – річний Дмитро. Дізнавшись про надзвичайну подію, школяр місцевої школи не розмірковуючи одразу кинувся на допомогу.

Попри екстремальність ситуації, Дмитро Постойко дуже впевнено та розсудливо розповів про подробиці порятунку, – «Я не став стрибати з містка у воду, бо міг приглушити або не дай Боже травмувати постраждалого. У воду, в місці де востаннє бачили чоловіка, я спустився по металевій опорі містка, і лише трохи відпливши почав пірнати. Вода була каламутна, тому шукати потопельника мені довелось фактично навпомацки, діставшись дна, почав повзти по ньому обмацуючи усе навколо себе. З часом, почав задихатися, проте спливши, набрав повітря і знову пірнув. У цьому місці течії немає, тож я був певен, що Олександра далеко не віднесло. Так і сталося, фактично з другої спроби я його знайшов, – а далі, вже тримаючи його над водою швидко поплив до берега», – переповів події того дня юнак.

Поки Дмитро витягував непритомного Олександра з водойми, на берег, з місцевого ФАПу прибігли медики, згодом, за викликом, на місце події прибула і бригада «Швидкої медичної допомоги» з районного центру. Завдяки професійній екстреній медичній допомозі, 32-річного чоловіка вдалось повернути до життя.

Провівши кілька днів у центральній районній лікарні, де його остаточно «поставили на ноги», Олександр повернувся до рідного села, де врешті зумів подякувати своєму юному рятівникові.

Про подію рятувальники дізналися від сільського голови, який попросив висунути односельця у кандидати на Акцію «Герой –рятівник року».

Повідомляє Управління Державної служби України з НС у Черкаській області

Июль 1, 2017 в 09:03 / Переглядів: 543

Теми: Події,Суспільство,Черкащина