Стали відомі деталі цинічного убивства уманського таксиста

Ми повідомляли, що напередодні сталася Трагедія в Умані: убили молодого таксиста. Хлопець погодився підвезти пасажирів від уманського автовокзалу. Для нього ця поїздка стала фатальною.

koctya

В ніч на 28 червня він отримав замовлення до міста Монастирища від двох незнайомих чоловіків. Хотів заробити гарний гонорар, бо має дружину та двох діток.

Не дивлячись на благання залишити живим, нелюди нанесли купу ножових поранень та врешті перерізали горло і забрали авто, яке в ту ж ніч вщент розтрощили. Про це пише сайт міста Умань.

Громадський активіст Володимир Іващенко поділився у Фейсбук новими жахливими деталями. Тіло знайшли в полі. Убивці нанесли потерпілому 13 ножових поранень. Розбиту автівку знайшли в Христинівці.

Пошуками злочинців займалися два райвідділи. За відбитками пальців встановили, що убивць було двоє. Близько третьої години ночі знайшли одного. Ним виявився 17-річний громадянин Молдови. Під ранок знайшли і другого раніше судимого злочинця, 1998 року народження. Теж громадянин Молдови.

 Фото Vladimir Ivashchenko.

“В 06-00 часов утра оба уже рассказывали как убивали , кто первый нанес удар в шею. Как потом вытащили на улицу и как добивали и как вспороли живот таксисту. Оба задержаны. У обоих рожи дебильные. А человека нет. Убили на ровном месте.” – пише Володимир Іващенко.

Червень 29, 2017 в 12:17 / Переглядів: 7921

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Умань,Черкащина