У Черкаському районі вирішують, хто буде платити за встановлення лічильників

Картинки по запросу лічильник

Верховна Рада України ухвалила закон про комерційний облік комунальних послуг, який передбачає обов’язкове встановлення приладів обліку (лічильників) споживання теплової енергії, гарячої та холодної води в нежитлових (до 1 жовтня 2017 року) та житлових (до 1 жовтня 2018 року) будівлях. Встановити такі лічильники буде зобов’язаний оператор зовнішніх мереж (теплокомуненерго або водоканал).

Комунальне підприємство теплових мереж Черкаського району забезпечує теплопостачанням таких будинків одинадцять. Зокрема в Хуторах 43 квартири в шести будинках та в Геронимівці 35 квартир в п’яти будинках. Приладами обліку вони не оснащені.

–         Один такий вузол обліку вартує 40-60 тисяч гривень. А, приміром, у Хуторах квартири розміщені в будинках на різних вулицях. В кожному з них встановити вузол обліку підприємство теплових мереж не в змозі. По-друге, і досі є заборгованість мешканців багатоквартирних будинків за спожите тепло у розмірі 16 тисяч гривень. Аби відшкодувати їх, будемо звертатися в суд,  – повідомив директор КПТМ Володимир Лищенко.

Питання встановлення лічильників поки що залишається відкритим.

Джерело: Сільські обрії

Июнь 29, 2017 в 09:22 / Переглядів: 450

Теми: Аналітика,Події,Політика,Суспільство,Черкащина