На Черкащині дизель “загубив” п’яного пасажира

Нетверезий черкащанин випав з вагона дизеля

 

Правоохоронці з’ясовують, чи причетний до цього пасажир.

Про це повідомляє “Черкаський край”.

Минулої неділі на залізничному вокзалі в Черкасах та по інших станціях пасажири зайвий час чекали вечірнього дизель-поїзда Шевченко – Гребінка, що спізнився на півгодини.

Дизель тільки-но встиг вийти зі станції Тараса Шевченка й у межах одного міста зупинився на станції Сміла. Спека, повний вагон пасажирів і заходять ще нові. Серед них – і високий чолов’яга років 40-а, з вигляду стомлений не тільки спекою, а й алкоголем. Він заглядає в сумки своїх сусідів, пробує за ручки вирвати з рук, в одного хлопця виймає з кишені сонцезахисні окуляри і вже приміряє собі, та хтось забирає в нахаби окуляри й повертає хлопцеві, який і не встиг помітити крадіжки. Тоді нахаба знову починає нишпорити по сумках і смикати за ручки. Такою його нахабністю й безцеремонністю починають вголос обурюватися люди у вагоні. Тоді з лавки підводиться чорнявий молодий хлопець, який сидів разом з дівчиною, бере за плече нахабу і пробує його випровадити з вагона. Але той напевно не встояв на не зовсім тверезих ногах і випав з вагона прямо на перон.

– Хто виштовхнув чоловіка з поїзда? Людина могла випасти і вбитися! Я генерал-майор, винуватого ми зараз доставимо у відділок і буде відповідати! – до вагона заглянув чоловік у білому цивільному одязі, намагаючись виявити і вивести з вагона хлопця, який нібито штовхнув того, що випав.

– Та він його зовсім не штовхав, а вивів з вагона, це той на сходинці не втримався, бо нетверезий і ледве на ногах тримається! – на захист чорнявого хлопця стали свідчити пасажири – очевидці цієї пригоди, побоюючись, щоб того й справді не забрали у відділок та не пришили криміналу.

Випавший нахаба лежав на пероні, був живий і при свідомості, ворушив головою й руками, а коли його підвели попід руки, то спробував іти. Прибув станційний працівник поліції, викликали швидку допомогу, яка прибула хвилин через 15 після виклику. Двоє фельдшерів попередньо оглянули потерпілого, зміряли тиск, а потім поклали на ноші й покотили до автомобіля швидкої допомоги , яким потерпілого відправили до лікарні. Щоправда, ролі потерпілого й винуватого тут дещо умовні, бо потерпілий був скоріше винуватим, дозволяючи собі так зухвало й нахабно поводитись в громадському місці. Хлопець, який випроводив його з вагона, добровільно погодився разом з працівниками поліції слідувати до відділку поліції, щоб не затримувати дизель, який після вимушеної півгодинної зупинки знову рушив у дорогу. Хлопця супроводжувала його дівчина. А пасажири у вагоні , на очах яких це сталося , ще під час руху давали пояснення оперативниці, яка збирала свідчення по гарячих слідах.

Червень 29, 2017 в 06:11 / Переглядів: 1611

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина