Україну атакує спеціально запущений вірус (відео)

Станом на 18:30 до call-центру Департаменту кіберполіції надійшло близько 200 заяв про ураження комп'ютерних систем державних та приватних організацій, а також пересічних користувачів комп'ютерних мереж. Повідомлення продовжують надходити.За фактом несанкціонованого втручання в роботу комп'ютерів або автоматизованих мереж розпочато кримінальне провадження за ст. 361 Кримінального кодексу України. Наразі спрацюють спеціалісти Департаменту кіберполіції, Служби безпеки України та інших профільних служб, аби встановити причини та спроби ураження комп'ютерних мереж за допомогою шкідливого програмного забезпечення. У разі виявлення підозрілих операцій на Вашому комп'ютері радимо повідомити про це до поліції для негайного реагування.#поліція #новини #кіберполіція #cyberpolice #ukraineКоментар: Ярослав Тракало, речник Національної поліції України

Posted by Департамент кіберполіції Національної поліції України on Tuesday, 27 June 2017

У вівторок, 27 червня, до кіберполіції надійшло ряд повідомлень щодо

Масштабна атака вірусу Petya.A в Україні. Текстова онлайн-трансляція хакерської атаки на комп’ютерні мережі підприємств та державних органів, що призвело до часткового блокування їх роботи.

Картинки по запросу вірус petya

Ярослав Тракало, речник Національної поліції України зазначає, що станом на 18:30 до call-центру Департаменту кіберполіції надійшло близько 200 заяв про ураження комп’ютерних систем державних та приватних організацій, а також пересічних користувачів комп’ютерних мереж. Повідомлення продовжують надходити.
За фактом несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерів або автоматизованих мереж розпочато кримінальне провадження за ст. 361 Кримінального кодексу України. Наразі спрацюють спеціалісти Департаменту кіберполіції, Служби безпеки України та інших профільних служб, аби встановити причини та спроби ураження комп’ютерних мереж за допомогою шкідливого програмного забезпечення.
У разі виявлення підозрілих операцій на Вашому комп’ютері радимо повідомити про це до поліції для негайного реагування.

Июнь 27, 2017 в 19:39 / Переглядів: 718

Теми: Події,Політика,Суспільство,Україна,Черкащина