Уманська прокуратура перевіряла жіночу колонію на факт катування ув’язнених

Картинки по запросу жіноча колонія

Уманською місцевою прокуратурою проведено перевірку додержання кримінально – виконавчого законодавства в ДУ «Уманська виправна колонія (№129)» Міністерства юстиції України (далі-Уманська ВК-129) за результатами опрацювання інформації із офіційного Інтернет – ресурсу Національного превентивного механізму під назвою «В Уманській виправній колонії №129 монітори НПМ виявили факти катування». Повідомляє сайт міста Умань.

В ході проведення перевірки зазначена інформація підтвердилась лише частково.

Зокрема, встановлено порушення ч. 2 ст. 116 КВК України в частині не забезпечення укомплектування медичного штату колонії, а також порушення ст. 108 КВК України в частині не забезпечення в повній мірі необхідного товару в крамниці установи.

Причиною та умовою вказаних порушень стала відсутність достатньої кількості обігових коштів в установі, яке склалась через недофінансування витрат на матеріально побутове забезпечення (утримання засуджених) лише на 6,5%.

При цьому проведеним суцільним опитуванням засуджених випадків застосування до них фізичної сили та катувань з боку працівників колонії та інших засуджених не встановлено. Адміністрація постійно веде роботу, щодо недопущення відродження злодійських традицій та звичаїв серед засуджених в установі. Поділу засуджених на категорії (касти) немає.

За результатами перевірки Уманською місцевою прокуратурою на адресу начальника Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції внесена вказівка про усунення виявлених порушень.

Червень 23, 2017 в 21:29 / Переглядів: 1052

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина