На Черкащині військові закопували сміття у лісі

Черкаських військових викрили у незаконному захороненні сміттяНа Черкащині військова прокуратура відреагувала на порушення посадових осіб військової частини, які незаконно здійснювали захоронення твердого побутового сміття.

Під час вивчення інформації щодо дотримання у військових частинах вимог природоохоронного законодавства встановлено, що військові посадові особи однієї із військових частин дислокованої на території Черкаської області, порушили спеціальні правила стосовно раціонального і науково обґрунтованого використання земель.

Установлено, що протягом тривалого часу на території військової частини в лісовій посадці без укладення договорів на вивіз побутового сміття, військові посадові особи здійснювали незаконне захоронення твердого побутового сміття за допомогою спеціальної техніки.

За даним фактом військовою прокуратурою Черкаського гарнізону Центрального регіону України внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.239 КК України (забруднення земель) та розпочато досудове розслідування.

Під час проведення першочергових слідчих дій встановлено, що посадові особи військової частини, з метою уникнення відповідальності за вказані правопорушення, намагались спалити побутове сміття, а рештки сміття загорнули у вириті ями. Наразі досудове розслідування триває.

Джерело: Дзвін

Июнь 22, 2017 в 11:43 / Переглядів: 285

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

  • Igor Kislenko

    Відправте екологів в АТО щоб не пизділи