Смілянську лікарню навмисно відключили від електропостачання (відео)

21.06 .17 лікарня РПЗ м. Сміла відключена від світла за борги , фінансування з 01.01.17 припинено ,люди хворі після оперативного втручання (6 чоловік ) . Лікуються під свічками ,їжу готують на кострі . Ліки і кров пацієнтів не в холодильниках псується . Люди , ВАМ не соромно ? Владо , ви в курсі?

Posted by Krasnokutskaja Katrin on Wednesday, 21 June 2017

Раніше ми неодноразово повідомляли, що через медичну реформу під закриття потрапила Смілянська “Спеціалізована медико-санітарна частина №14”. На утримання закладу не виділили коштів, при тому що він повноцінно функціонує, оснащений сучасним обладнанням. Лікарі та пацієнти зверталися до різних інстанцій, навіть до міністра дійшло і все марно: заробітну плату персоналу не платили і пригрозили відключити заклад від електроенергії. Що, власне, днями і сталося.

Відео з лікарні виклала Krasnokutskaja Katrin у Фейсбук.

“21.06 .17 лікарня РПЗ м. Сміла відключена від світла за борги , фінансування з 01.01.17 припинено ,люди хворі після оперативного втручання (6 чоловік ) . Лікуються під свічками ,їжу готують на кострі . Ліки і кров пацієнтів не в холодильниках псується .
Люди , ВАМ не соромно ? Владо , ви в курсі?” – пише авторка.

Зауважимо, що за I квартал 2017 року в стаціонарі проліковано 525 осіб, до поліклініки звернулося і отримало медичну допомогу 15 тис. 15 осіб.

Картинки по запросу нема грошей нема світла

Июнь 22, 2017 в 08:43 / Переглядів: 926

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

  • ирина

    це найкраща лікарня в місті,після її закриття альтернативи не буде,тільки Сімашко

  • Vitoria Pazulska

    Люди говорят…влада не слышит…

  • Vitoria Pazulska

    Вернее…люди в отчаянии…плачут…влада не видит и не слышит…