Для дітей Черкащини оголошено творчий конкурс

Картинки по запросу дитина малює
Традиційний щорічний конкурс дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» розпочинається!

Хлопчики й дівчатка, які хочуть і вміють малювати, яким не байдуже, що діється в навколишньому світі, можуть брати в руки олівці, пензлі, фломастери, фарби та папір і пробувати зобразити сюжет, що відображає їхнє ставлення до проблем сучасного життя. Виставка-конкурс, яку в Черкаській області організовує ДП «Черкасистандартметрологія», проводиться на регіональному та загальнодержавному рівнях. Участь у творчому змаганні можуть брати діти, які проживають в Україні (в Черкаській області), таких вікових категорій: 1 категорія: 5-8 років; 2 категорія: 9-12 років; 3 категорія: 13-17 років. Конкурсні роботи учасники (будь-які вікові категорії) виконують за номінаціями: «Я пізнаю якісну продукцію»; «Ми — архітектори якісного світу»; «Кращий плакат на споживчу тематику».

На конкурс представляються винятково індивідуальні творчі роботи, виконані в довільній графічній або живописній техніці (олівці, фломастери, фарби тощо). Розмір малюнка дозволяється будь-який, але не більше формату А-2 (420х594 мм). На зворотному боці конкурсної роботи необхідно зазначити українською мовою:

– номінація;

– назва роботи, техніка виконання;

– прізвище, повне ім’я та вік автора роботи;

– прізвище, ім’я, по батькові, посада, контактний телефон учителя образотворчого мистецтва (якщо автор роботи навчається образотворчому мистецтву додатково);

– область, населений пункт проживання;

– коротка біографічна довідка з описом творчих досягнень та хобі;

– назва навчального закладу, контактний телефон.

Малюнків чекаємо до 25 вересня 2017 року за адресою:

ДП «Черкасистандартметрологія», к. 709, вул.Гоголя, 278, м.Черкаси, 18002 (з позначкою «РКЖ виставки-конкурсу дитячого малюнка»).

E-mail: konkyrs@st.ck.ua т/ф 0472 37-15-44.

За інформацією сайту Черкаський край

22 Червня, 2017 в 06:48 / Переглядів: 428

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of