На Черкащині у домашнього кота виявили сказ

Похожее изображение

Карантинні обмеження на с. Білозір’я Черкаського району та прилеглі території в радіусі 10-15 км накладено рішенням державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній адміністрації. Там на території одного з домоволодінь в кота виявили сказ. Про це повідомляють Вісті Черкащини.

–         Хвору тварину, яка поводилася агресивно, знешкодили. Господарям, які контактували з нею, надані роз’яснення щодо проведення курсу антирабічних щеплень. Підозрілих у захворюванні на сказ тварин у цій місцевості більше не виявлено. Ймовірне джерело зараження – контакт із хворою дикою твариною, – коментує ситуацію заступник голови адміністрації Петро Коренюк.

За інформацією управління Держпродспоживслужби в Черкаському районі в цілому епізоотична ситуація залишається складною.

–         За півроку вже зареєстровано сім випадків захворювання на сказ, зокрема у Геронимівці, Дубіївці, Тубільцях, Чорнявці, Леськах та Чубівці, – зауважує в.о. начальника управління Павло Семушин.  – Ветеринари проводять щеплення котів та собак, однак джерелом інфекції залишається епізоотія серед диких тварин.

Рішенням комісії загрозливою зоною визначено територію Хацьківської та Дубіївської сільських рад. Жителів району просять бути уважними щодо випадків виявлення неадекватної поведінки домашніх тварин та проводити їх своєчасне щеплення.

Червень 17, 2017 в 15:17 / Переглядів: 677

Теми: Події,Суспільство,Черкащина