В Умані почали готуватися до цьогорічного святкування Рош-га-Шана

Картинки по запросу хасиди в умані

15 червня міський голова Олександр Цебрій провів засідання робочої групи виконавчого комітету Уманської міської ради щодо оперативного розв’язання питань під час масового перебування в місті брацлавських хасидів у вересні 2017 року, на якому проаналізував стан прийому паломників-хасидів у 2016 році, – повідомляє сайт міста Умань з посиланням на виконком Уманської міської ради.

Минулого року на святкування Рош-га-Шана прибула рекордна кількість прочан. За прогнозами цього року їх кількість становитиме на рівні минулого, що фактично становить понад третину населення міста. Така кількість людей на обмеженій території створює велике навантаження на інфраструктуру міста і потребує додаткових заходів щодо дотримання громадського порядку, санітарної очистки території, водо-, електро-, газозабезпечення тощо.

На засіданні керівники структурних підрозділів проінформували щодо підготовки служб до масового перебування брацлавських хасидів, обговорили проблемні питання щодо організації реєстрації паломників, приведення до норм чинного законодавства України об’єктів забудови, ліквідації стихійної торгівлі та узаконення всіх пунктів харчування, підготовки комунальних підприємств та укладання угод про надання послуг відповідними службами, забезпечення належних санітарно-технічних умов та охорони правопорядку в районі компактного розселення прочан та інші.

На завершення підприємства, що надають послуги, пообіцяли зробити все необхідне аби святкування іудейського нового року пройшло на належному рівні, а уманчани не відчули дискомфорту.

Нагадаємо: У вересні – жовтні минулого року до міста Умань на святкування Рош-га-Шана прибула рекордна кількість брацлавських хасидів – 30 тисяч 520 осіб, з них: 2 тисячі 504 дитини та 17 жінок, з 22 країн. Найбільша кількість паломників із Держави Ізраїль – 29 тисяч 681 особа.

Приїзд здійснено 1134 автотранспортними засобами, з них: 340 автобусів, 864 мікроавтобуси, 27 легкових автомобілів.

17 Червня, 2017 в 13:53 / Переглядів: 1055

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про