Відомий співак з Черкащини став ведучим на весіллі Тоні Матвієнко

Instagram

“Ведучий церемонії Олег Вінник і краса Дніпра”: Тоня Матвієнко одружилася. За словами батьків нареченої, вони спеціально в Запоріжжі для свята дочки замовляли рушники та ікони, які служать оберегом. Про це пише УНІАН.

Відома українська пара Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян гуляють весілля. Як передає ТСН, на святі молодих були присутні близько 60 гостей – тільки найближчі друзі та родичі. Привітати Тоню та Арсена прийшли лідер “Тартака” Сашко Положинський і співак Олександр Пономарьов.

Для важливого дня артистка вибрала традиційне біле плаття зі шлейфом. Наречену повів до вівтаря батько – відомий художник Петро Іванович Гончар. Весілля проходить на березі Дніпра.

Instagram

Ведучим церемонії виступив Олег Винник.

Звичайно, на святі дочки присутні і батьки Тоні Матвієнко Ніна Митрофанівна. За словами батьків нареченої, вони спеціально в Запоріжжі для свята дочки замовляли рушники та ікони, які служать оберегом.

Нагадаємо, півтора роки тому Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян стали батьками – у них народилася донька Ніна. У співака є сини від попереднього шлюбу – Владислав і Артем, а Тоня також виховує доньку Уляну.

Червень 16, 2017 в 07:00 / Переглядів: 3425

Теми: Події,Суспільство,Черкащина