Селищних голів на Черкащині оштрафували за порушення природоохоронного законодавства

Результат пошуку зображень за запитом "екологія"

Спеціалістами Державної екологічної інспекції у Черкаській області виявлено порушення правил охорони та використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення “Драбівський” та гідрологічного заказника місцевого значення “Заплавський”.

На вказаних об’єктах відсутні охоронні знаки та інформаційні аншлаги, межі територій та обєктів природно-заповідного фонду не встановлені в натурі.

За результатами перевірок на відповідальних посадових осіб складено протоколи про вчинення адміністративного правопорушення, відповідно до ст. 91 Кодексу України про адміністративні правопорушення та направлено до суду.

Драбівським районним судом винесено постанови про визнання селищних голів Драбівської селищної ради та Великохутірської сільської ради винними у вчинення адміністративних правопорушень та накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу в розмірі 153 грн.

Драбівський парк — парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення. Об’єкт розташований на території Драбівського району Черкаської області, смт Драбів, північна околиця. Площа — 59 га, статус отриманий у 1972 році.

Заплавський заказник — гідрологічний заказник місцевого значення. Об’єкт розташований на території Драбівського району Черкаської області, село Великий Хутір. Площа — 91,7 га, статус отриманий у 1983 році.

Джерело: Пресцентр

Червень 15, 2017 в 14:04 / Переглядів: 177

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина