У Черкасах знову від маршрутки відпало колесо

Фото Валеры Мироненко.

У Черкасах знову просто посеред руху від маршрутного автобуса відпало колесо. Про це пише Валерій Мироненко, член громадської ради при КП “Черкасиелектротранс”, на своїй сторінці у Фейсбук. 

Фото Валеры Мироненко.

“Сьогодні 13. 06.2017 р. У 19.00 на моїх очах, на вулиці Припортовій, біля зупинки мікрорайон Митниця у автобуса приватного перевізника Чарз Авто, який рухався по 20 маршруту на ходу відпало колесо…. Добре що автобус рухався з невеликою швидкістю, тому ніхто із пасажиріа не постраждав. Зазначу що подібні пригоди у Черкасах з автобусами Чарз Авто трапляються регулярно, ледь не кожного місчця…. Даний автобус не старий, тому можна сказати що виною всьому халатне технічне обслуговування!” – йдеться у повідомленні.

 

 

Зауважимо, що на сайті “Рідний край” неодноразово з’являлося повідомлення про автобуси без коліс. Так у лютому повідомлялося, що У черкаської маршрутки під час руху відпало колесоДалі у квітні Як за традицією черкаська маршрутка загубила колесоА в травні У середмісті Черкас тролейбус-пенсіонер загубив колесо. ФотоДля Черкас, на жаль, це вже систематична проблема.

Червень 14, 2017 в 06:40 / Переглядів: 308

Теми: Події,Суспільство,Черкащина