Наприкінці червня на Черкащині відбудеться патріотичний фестиваль

23 – 24 червня у селі Товмач, що на Шполянщині, вже вдруге пройде культурно-просвітницький фестиваль “Товмацький курінь”. Цим дійством організатори мають на меті відзначити одразу три визначні дати української історії: 120-річчя з дня народження холодноярського отамана Івана Лютого-Лютенка, 100-річчя Української революції та 100-річчю Вільного козацтва. Про це повідомляє сайт Про все.

У програмі фестивалю – відкриття пам’ятних знаків героям, які загинули під час буремних подій зими 2014 року, та учасникам антитерористичної операції на Сході України. Також передбачено окрему програму «Надвечір’я», до якої увійдуть: футбольний турнір та гутірки в наметовому містечку, яке розгорнеться у парковій зоні. Тут усі охочі зможуть дізнатися більше про історичні постаті Української революції, заспівати під музичний супровід повстанських пісень біля ватри, скуштувати куліш та поспілкуватися з друзями.

Родзинкою цьогорічного фестивалю стануть виступи та лекторії відомих українців сучасності. Це письменники Василь Шкляр та Роман Коваль, бандурист-композитор Василь Лютий, соліст гурту “Тінь Сонця” Сергій Василюк, заслужений артист України та кобзар Тарас Силенко.

Червень 13, 2017 в 09:42 / Переглядів: 413

Теми: Події,Суспільство,Черкащина