Коли навколо перемоги. Збірна Черкащини з боксу посіла перше командне місце на Всеукраїнському турнірі. Фото

З 29 травня по 3 червня в м. Скадовськ проходив Всеукраїнський турнір «Юний Спартаківець» серед боксерів 2003-04 р.н.

Серед більше ніж 60 юних боксерів з 10 областей України на турнірі була представлена і Черкащина в складі семи уманських боксерів. Приємно зазначити, що всі сім уманських бійців дістались фіналу, і п’ять з них виграли важливі командні змагання.

І як результат збірна Черкащини посіла перше командне місце, впевнено випередивши збірні Івано-Франківщини та Вінничини, які посіли відповідно третє та друге місця. В особистому заліку переможцями стали Хлистун Денис (38.5кг тренер: Посовень Р.Я.), Кондратюк Михайло (43 кг, тренер Петриченко В.Б.), Возний Олексій (46кг тренер Петриченко В.Б.), Савранський Артем (62кг тренер Петриченко В.Б.), Янковський Олександр (76кг тренер Петриченко В.Б.). Олійник Ярослав (41.5кг тренер Петриченко В.Б.) та Потапенко Ігор (65кг тренер Петриченко В.Б.) посіли другі місця.

Вітаємо боксерів з феєричним виступом!!!

Июнь 5, 2017 в 12:13 / Переглядів: 249

Теми: Спорт,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина