Уманські журналісти просять допомогти врятувати маму свого колеги

Картинки по запросу допомога

Уманські журналісти просять допомоги. Мама їх колеги потребує термінової заміни суглоба, проте родині оплатити операцію не під силу. Повідомлення про це з’явилося на сторінці Говорить Умань у Фейсбук.

“Шановні друзі, громадо! Колектив редакції радіомовлення м. Умані та Уманського району, сторінки Facebook “Говорить Умань”, звертається з проханням про допомогу! У мами нашого колеги, Музики Галини Дмитрівни велика проблема –
потрібна термінова операція! Музика Галина Дмитрівна, 55 років, 1961 року народження. З 1984 року хворіє на ревматоїдний поліартріт. Має 2-гу групу інвалідності.
При падінні пошкодила ліву кінцівку – діагноз перелом медиальної шийки стегна.
Щоб жінка мала надію ще колись стати на ноги, потрібна термінова операція по заміні суглоба. Операція коштує від 40000 до 50000 тис.грн. в залежності від стану суглобів.
Така сума для родини з двох осіб не підйомна ( Артур теж інвалід з дитинства і має цукровий діабет з 11років ). Звертаємось до усіх небайдужих людей, підприємств, установ, організацій, благодійних організацій, хто може надати фінансову допомогу на лікування. Карта ПриватБанка 4149 4991 0167 4115 Музика Артур Леонідович” – йдеться у повідомленні.

Фото Говорить УМАНЬ.
Фото Говорить УМАНЬ.

Травень 31, 2017 в 18:25 / Переглядів: 425

Теми: Події,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина