Черкаські енергетики зайняли будівлю НКРЕКП у Києві

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, під протестні вигуки працівників підприємства, розглянули питання щодо ПАТ “Черкасиобленерго”. Про це повідомляє Інфоміст

У залі засідань були присутні також голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, нардепи Сергій Рудик та Антон Яценко, керівники фракцій Черкаської обласної ради.

Нагадаємо, що на ПАТ “Черкасиобленерго” критична ситуація. Заборгованість підприємства перед ДП “Енергоринок” станом на 29 травня 2017 року складає 36 млн грн, тоді як за 2016 рік борги сгнули 614 млн грн. Працівники півроку не отримують заробітну плату та чи не щодня виходять на мітинги, погрожуючи залишити область без електроенергії.

В свою чергу, працівники ПАТ “Черкасиобленерго” зайняли будівлю Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, де проходить засідання з питання виплати боргів по зарплаті.

Про це повідомляє телеканал “112 Україна”.

“Члени комісії виступили проти скасування щодобових відрахувань для “Черкасиобленерго”, що могло б наповнити зарплатний фонд компанії, й оголосили перерву. У цей час до будинку зайшли кілька десятків мітингувальників з “Черкасиобленерго”, які заявили, що не залишать його, поки не буде ухвалено позитивне рішення”, – йдеться у повідомленні.

 

Травень 30, 2017 в 19:28 / Переглядів: 975

Теми: Аналітика,Економіка,Події,Політика,Суспільство,Черкащина