У Тальному взялися охороняти річки

Щоб уберегти річки Тальнівщини,  у місті створять водоохоронну секцію. Вона матиме повноваження складати акти на порушників та передавати їх на розгляд до адміністративної комісії міської ради

 

Пов’язане зображення

Річка Гірський Тікич у місцевості вище Папужинець практично висохла через діяльність Юрпільської ГЕС, повідомляє viche.ck.ua. Станція допускає різкі коливання рівня води. Через них загинула маса ікри та малька. Місцеві підприємства завдають шкоди і на річці Тальянці. Нижче греблі на все живе очікують катастрофічні наслідки.

Закон України допускає коливання рівня води не більше 15 сантиметрів, а місцеві підприємці допускають перепади і більше півтора метра. Насамперед нижче Юрполя, зазначають на сайті.

У Тальному громадською організацією, що відгукнулася на екологічне самоправство, стала ГО «Зелений світ». Екологи вирішили продовжити впорядкування берегів річки Тальянки та об’єктів Тальнівського лісопарку.

При громадській організації створять водоохоронну секцію, що матиме повноваження складати акти на порушників та передавати їх на розгляд до адміністративної комісії міської ради.

Деяку практику подібної «виховної роботи» організація вже має, але то були лише окремі епізоди, а нині мова йдеться про системну роботу.

 

Май 29, 2017 в 12:53 / Переглядів: 196

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина