Черкаський активіст показав, з яким недбальством замінили вікна в одній із міських шкіл

Рівно рік тому громадський активіст з Черкас Дмитро Шакін розмістив на своїй сторінці у Фейсбук повідомлення про те, що в одній із міських шкіл, а саме Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 замінили вікна із явними порушеннями під час монтажу. Точніше, роботи були недоведені до кінця.

“Якщо зробити належний аудіт заміни вікон по навчальним і іншим комунальним закладам міста, то з”ясується, що з таким “креативним підходом” – краще таку заміну взагалі не робити. Тому що не зашпаклевана монтажна піна на сонці перетворюється в труху, зводячи нанівець всю “енергоефективність” заміни вікон. Але схоже нашим чиновникам головне отримати відкати, після чого, хоч “трава не рости”, хоч “вітер під вікна свисти!”(((
Ось так “енергоефективно” замінюють вікна в СШ№30, але це є характерною ознакою “ефективного” контролю з боку влади по всьому місту((
Хто може показати це закордонним друзям, щоб там зрозуміли, що вкладати кошти в українську “енергоефективність” – буквально означає – “гроші на вітер?!”((”

Фото Дмитрия Шакина.

Фото Дмитрия Шакина.

Минуло рівно рік, але ніхто так і не полагодив вікна.

“Монтажна піна, давно перетворилась на труху, а всі вікна, встановлені в такий спосіб, мабуть вважаються міською владою внеском в “енергоефективність” і “фінансуванням навчальних закладів” і по СШ№30 питання давно закрите?!
Шановні Анатолій Бондаренко, Ігор Волошин, Ігор Коломоєць – поясніть, будь ласка громаді – хто призначав підрядника на встановлення вікон в цій школі, хто і на яких підставах підписував акт виконаних робіт, і чи припустимо взагалі навчання дітей фізкультурі в спортивному залі, де всі (!!!) вікна наглухо запінені з середини, що унеможливлює його провітрювання?
Пам”ятаю, як під час директорської наради у міськраді, в грудні 2016р, один з директорів шкіл мав необачність зауважити – що було би добре, якби на виділені кошти для ремонту шкіл, підрядника призначала адміністрація навчального закладу, а не міськрада, то якість ремоту була би вищою, а вартість меншою. Можливо, це був саме директор СШ№30?” – пише Дмитро Шакін.

Фото Дмитрия Шакина.

 

Травень 29, 2017 в 10:04 / Переглядів: 1392

Теми: Події,Суспільство,Черкащина