Провели воду ще у двох селах Монастирищенського району

Воду провели у селах Халаїдове та ВладиславчикМонастирищенського району, повідомляє офіційний сайт Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Протяжність розвідного водогону села Халаїдове – 5,3 км по вулицях Центральна (Пархоменка), Незалежності (Леніна), Франка (Горького), Травневій (Першотравневій), Шевченка, Пушкіна, Коцюбинського. Це дозволить забезпечити питною водою мешканців понад сотні будинків, зазначають на сайті. Натомість, водогін по селу Владиславчик загальною довжиною 6,1 км у подальшому дасть можливість підключити до водопровідної мережі 80 домівок.

Загалом за І квартал 2017 року Держархбудінспекція в Черкаській області зареєструвала 786 дозвільних документів у сфері будівництва. Серед них – 260 повідомлень та 225 декларацій про початок виконання будівельних робіт, 298 декларацій про готовність об’єктів до експлуатації.

ДЖЕРЕЛО

Зазначимо, що водогін  у селі Халаїдове було відкрито за сприяння народного депутата України Антона Яценка, який також долучився і до реалізації проекту по будівництву водогону у селі Владиславчик Монастирищенського району.

Травень 28, 2017 в 21:50 / Переглядів: 372

Теми: Економіка,Події,Суспільство,Черкащина