У Каневі в цьому році вже вкрали 45 каналізаційних люків

45 каналізаційних люків було вкрадено в Каневі за 2017 рік

На засідання сесії, яке відбулось у четвер, 18 травня ц.р., депутат Іван Максим’юк порушив проблему масового зняття кришок із каналізаційних люків.

– Відкриті колодязі, які дедалі частіше зустрічаються на вулицях Канева, є украй небезпечними для його жителів, зокрема, дітей, – наголосив депутат.

Про це повідомляє кореспондент онлайн-газети Новини Черкас.

Канівський міський голова погодився, що така проблема дійсно є.

– Ми зверталися з цим до правоохоронних органів. І вони навіть спіймали злодія. Але наразі він проходить військову службу в зоні АТО, – повідомив Ігор Ренькас.

Утім, статистика невтішна: так, у цьому році на вулицях міста було знято 45 кришок від каналізаційних люків.

– Вартість одного – близько 1000 гривень, – наголошує міський голова. – Тобто лише цього року ми втратили близько 45 тисяч гривень. Наразі КП «Управління ВКГ» вже придбало кришок від каналізаційних колодязів на суму 16 тис.грн.

Депутати запропонували обирати пластикові кришки. Однак, за словами Ігоря Ренькаса, ті з них, що закриватимуть колодязі на проїжджій частині і мають витримувати вагу транспорту, ще дорожчі.

Також депутати нарікали на те, що ділянки на дорозі, де було викрадено каналізаційний люк, прикривають звичайними тротуарними плитами (топами). Мовляв, це небезпечно для транспорту.

– Це вимушені термінові заходи. Коли зранку з’ясовується, що лише за одну ніч було викрадено до 5-ти каналізаційних люків, іншого виходу немає, – пояснив міський голова.

За словами міського голови, поліція провела перевірку місцевих пунктів прийому брухту, однак всі запевняють, мовляв, кришки від люків не приймають. Наразі з цього питання планується зустріч за участі прокурора та правоохоронних органів, про результати якої буде повідомлено на наступній черговій сесії, яка відбудеться 25 травня ц.р.

Травень 27, 2017 в 10:14 / Переглядів: 281

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина