Черкаські правоохоронці радять, як захистити своє житло від зловмисників

Картинки по запросу крадій

Начальник Управління поліції охорони в Черкаській області Курятник Василь Іванович розповів, як захистити своє житло від крадіїв.

Напередодні літнього періоду, коли тисячі громадян залишають свої домівки, а кількість квартирних крадіжок традиційно зростає, Управлінням поліції охорони в Черкаській області проведено весняну соціальну всеукраїнську акцію «Квартира під охорону 2017». Під час проведення даної Акції прийнято під охорону 175 помешкань, що втричі більше ніж у звичайний період – розповідає начальник Управління поліції охорони Черкаської області полковник поліції Курятник Василь Іванович.

В період літніх відпусток житло на тривалий час залишається без нагляду і може стати легкою здобиччю зловмисників.

Щоб захистити помешкання від непроханих гостей, господарі встановлюють надсучасні двері, замки, склопакети, решітки на вікнах.

Але злодії постійно вдосконалюють свої злочинні методи та мають у своєму арсеналі найрізноманітніші інструменти для злому сучасних вікон та дверей.

Які причини та способи скоєння квартирних крадіжок?

–              зниження прожиткового рівня населення;

–              застосування судами до злочинців мір запобіжного заходу, не пов’язаних з арештом (лише 30%) і, як наслідок – продовження скоєння крадіжок;

–              звільнення з місць позбавлення волі за законом Савченко;

–              нехтування засобами охорони;

–              безпечність громадян (в тому числі дітей) при спілкування з сторонніми особами;

–              залишення житла без нагляду.

Найпоширенішими способами проникнення до житла є:

–              підбір ключів;

–              віджим склопакета;

–              злам серцевини;

–              вільний доступ.

Як і кому довірити охорону свого майна на час відпустки?

На сьогодні всі запобіжні заходи – встановлення грат на вікна, зміцнення дверей, заміна замків – не дають стовідсоткової гарантії захисту помешкання.

Лише встановлення сигналізації забезпечить збереження вашого майна.

Якщо злодії помічають, що в помешканні встановлена сигналізація, вони не заходять до нього. В інших випадках – їх затримують на місці злочину.

Встановлення сигналізації та озброєна група реагування поліцейських охорони є найдієвішим засобом в запобіганні квартирним крадіжкам.

Як взаємодіють охоронна сигналізація та група реагування ?

У разі спроби зловмисників проникнути до помешкання, на пульт поліції охорони надійде сигнал «Тривога» й група реагування поліції охорони за лічені хвилини прибуде на місце події, попередить скоєння квартирної крадіжки або затримає зловмисників на «гарячому».

На сьогодні за допомогою 20 нарядів груп затримання підрозділів Управління поліції охорони Черкаської області здійснюється охорона понад 6000 об’єктів різної форми власності, більше 2000 об’єктів обладнано тривожною сигналізацією, понад 6000 квартир та приміщень з особистим майном громадян.

Яка вартість послуг охорони в місяць та монтажу засобів охоронного призначення?

Вартість послуг охорони озброєними працівниками груп реагування коштує від 150 гривень в місяць, встановлення обладнання охоронного призначення – від 6 тис гривень.

Як швидко можна встановити сигналізацію в помешканні ?

При зверненні громадян з метою встановлення сигналізації фахівці Управління поліції охорони виїжджають у зручний для замовника час для обстеження житла та встановлюють засоби сигналізації в найкоротший термін (від 1 до 3 діб).

Для громадян, у яких раптово виникла необхідність відрядження, існує спеціальна послуга «Термінова охорона», за допомогою якої тимчасово встановлюються засоби сигналізації на період відсутності власника протягом 1-2 годин від моменту звернення.

Для отримання детальної інформації та замовлення послуг поліції охоронизвертатись за адресою: м. Черкаси, вул. Хоменка 3/1 телефон 63-34-06 та за номерами контактно-інформаційного центру: (097) 050 22 20, (073) 050 2220, (099) 050 22 20.

 

ДЖЕРЕЛО

Травень 26, 2017 в 19:56 / Переглядів: 340

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина