Бійка між черкаськими сусідами вже рік розглядається в суді (відео)

Похожее изображение

У сварці чоловік відправив жінку на лікарняне ліжко. Черкащанка уже рік судиться із сусідом через фізичний терор. Рішенням першої інстанції незадоволені обоє. Нині справа знаходиться в апеляції.

Сутичка між двома сусідами була ще тому. Чоловікові здалося, що жінка штовхнула його дитину, той вирішив питання кулаками. Спочатку надавав стусанів їй, а потім тому, хто заступився за Анну.

Далі, підхопивши дитину на руки, чоловік продовжував гамселити Анну руками й ногами. Жорстока бійка супроводжувалася дитячим плачем. Завершилося все тим, що Анна втратила свідомість і ще кілька тижнів провела в лікарні.

– Пацієнтка потрапила до приймального відділення з черепно-мозковою травмою. У неї були скарги на біль в животі. Хірург її оглянув і діагностував забиту травму живота, — розповів лікар-нейрохірург Василь Козій.

На агресивну поведінку сусіда скаржилося ще кілька жінок: когось залякував, комусь погрожував. Жодна з них не розуміла причину такої поведінки.

– Я стояла під стінкою ліфта, і він з усієї сили вдарив кулаком повз мого обличчя, — розповідає сусідка.

Сусід-агресор отримав психіатричний висновок. За ним, у чоловіка психіатричне захворювання, тому свої дії він не усвідомлює. Відтак, чоловік винним бути не може, але потребує примусового лікування.

Детальніше — у відео.

Травень 26, 2017 в 06:36 / Переглядів: 432

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина