Черкаські рятувальники попередили скоєння самогубства

Картинки по запросу самоубийство картинка

25 травня о 06:45 до оперативно – координаційного центру Управління ДСНС із села Хутори надійшло повідомлення про чоловіка, який збирається стрибнути з п‘ятого поверху. Про це інформує речник начальника управління ДСНС у Черкаській області Констянтин Проценко.
Для реагування, до місця виклику терміново прибули рятувальники із 1-ї державної пожежно-рятувальної частини, а також фахівці психологічної служби Управління ДСНС.
Як стало відомо, 25-річний чоловік, зачинившись у власній квартирі на 5-му поверсі, погрожував стрибнути з вікна.
Під час первинного контакту, психологу управління вдалося зав‘язати із чоловіком діалог, після чого, він передав ключі та дозволив психологу піднятися до нього у квартиру.
Довірившись фахівцеві, чоловік поділився своїми депресивними думками, які з‘явилися у нього через нестачу суспільної уваги. Не відчуваючи уваги до себе і з боку друзів та родичів, він вирішив вкоротити собі віку.
Під час спілкування, яке тривало понад годину, психологу і родичці, яку підключили до розмови, вдалось провести необхідну психологічну корекцію, яка дозволила вплинути на суіцідальні наміри молодого чоловіка.
Відмовившись від спроби самогубства чоловік спустився на вулицю та погодився на допомогу лікарів.
Наразі обставини інциденту з’ясовують представники Національної поліції.

Травень 25, 2017 в 17:18 / Переглядів: 354

Теми: Події,Суспільство,Черкащина