На Черкащині вводять заходи по недопущенню розповсюдження АЧС

Картинки по запросу ачс

На території Черкаської області активізовано заходи щодо недопущення розповсюдження африканської чуми свеней. Про це повідомляє речник Уманського відділу поліці в ГУНП в Черкаській області Леся Усенко на своїй сторінці у Фейсбук.

На виконання вимог протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської обласної державної адміністрації, а також з метою проведення заходів із запобігання розповсюдження африканської чуми свиней на території області посилно заходи безеки у даному напрямку.
працівниками поліції перевірятимуться вантажні автомобілі, що рухаються в межах міста Умань та Уманського району.
Поліція нагадує про заборону перевезення тварнницької продукції без відповідних документів. Неприпустимо здійснювати торгівлю у невстановлених для цього місцях. Стосовно порушникфвів, правоохорнці складатимуть протоколи про адміністративне правопорушення передбачене відповідними статтями КУпАП.
Відповідальність за порушення правил щодо карнтину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог передбачено статтею 170 КУпАП. Стаття 160 КУпАП передбачає відповідальність за порушення правил торгівлі у невстановлених місцях у вигляді накладення штрафу від одного до семи неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацйією предметів торгівлі, ст. 159 КУпАП – порушення правил торгівлі на ринках передбачає покарання у вигляді накладення штрафу на правопорушника у розмірі: на громадян – до трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – до семи неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Травень 25, 2017 в 11:27 / Переглядів: 739

Теми: Події,Суспільство,Черкащина