Екс-начальник полісменів Черкаської області через суд поновився на посаді

Владислав Пустовар

Екс-начальник Черкаського обласного управління Нацполіції Владислав Пустовар виграв суд щодо незаконного звільнення і має поновитись на посаді радника голови Національної поліції України, з якої рік тому був звільнений.

Про це він повідомив у коментарі Дзвону, пообіцявши вже найближчим часом, як тільки отримає рішення суду на руки, оприлюднити його, інформують Новини Черкас.

“Ще 6 листопада 2015 року через проведення переатестації в лавах Національної поліції всіх начальників обласних ГУНП було переведено на посади радників голови Нацполіції і тимчасово покладено на них обов’язки начальників. Саме з цієї посади мене і було звільнено, і суд довів незаконність цього. Але поновлення, звичайно ж, не означає автоматичне повернення на посаду начальника Черкаського обласного ГУНП”, – роз’яснив Пустовар.

Утім, як припускає Владислав Володимирович, опосередковано його перша перемога в суді може свідчити також і про те, що його справді хотіли за всяку ціну звільнити з лав Нацполіції, використавши для цього будь-які засоби.

Нагадаємо, у березні 2016 року Пустовара затримали в приміщенні МВС за те, що він нібито намагався дати хабаря за атестацію своїх підлеглих.

Май 25, 2017 в 07:21 / Переглядів: 1480

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина