В Умані “по-тихому” продали комунальну власність міста (відео)

Депутат Уманської міської ради Ярослав Кулінєєв оприлюднив схему земельних махінацій в районі паломництва хасидів. Як стало відомо, місяць тому, 4 квітня, з фонду комунальної власності було продано земельну ділянку розміром 0,1 Га. Про це депутат повідомляє, посилаючись на Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності.

Дана ділянка виділена під зливну (дощову) каналізацію міста. Це, відповідно, санітарна зона, яку не можна заселяти або забудовувати. А тим більше віддавати для приватного використання.

Процедура передачі комунальних земель у приватну власність оминула все необхідні пункти. Більше того, про продаж земель не йшлося і на сесії міської ради, проте це аж ніяк не заважає новому власнику розпочати будівництво.

Ярослав Кулінєєв навідався до згаданої ділянки, проте потрапити близько не зміг.

“Ми викликали поліцію. Ближче не підходимо, так як там є охоронці, встановлено протипіхотну сітку. Вони охороняють комунальну власність.” – зазначив депутат.

Ярослав Кулінєєв звернувся з відповідним повідомленням про скоєння злочину до прокуратури.

Нагадаємо, ще зимою на сайті “Рідний край” йшлося про те, що В Умані хасид Барзель засипав зливну каналізацію і на її місці звів ціле містечко (відео). Так само, як і тепер, до встановлення обставин довелося залучати правоохоронців.

Травень 19, 2017 в 19:04 / Переглядів: 720

Теми: Кримінал,Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина