На Черкащині майбутніх строковиків заманюють “грошовим калачем”

Строковики у Свидівку отримують 10 тисяч гривень матеріального заохочення, а посадовці в Червоній Слободі нові адмінпротоколи

Попередні підсумки весняного призову по Черкаському району на нараді із сільськими головами озвучив військовий комісар Євген Корж.

–         При плані в 43 призовника наразі маємо 38. Особиста подяка за виконання наряду сільським головам Білозірської ОТГ , Будище, Руської Пояни, Мошен, Свидівка, Хацьок, Яснозір’я. На жаль, ситуація не змінилася по Червоній Слободі і Хуторах. На сільського голову та начальника військово-облікового столу в Червоній Слободі складені адмінпротоколи, – повідомив він. – Окрім того, не бачимо співпраці з боку поліції. Ми направили 700 справ по строковиках, яких розшукуємо. І не отримали жодної відповіді.

Натомість у Свидівку підтримали ініціативу заохочення строковиків до служби. Молодому бійцю, який пішов служити, виплатили 10 тисяч гривень одноразової допомоги з місцевого бюджету.

–         Кількість охочих служити зросла після того, як Олександр Олександрович Шиш зустрівся і провів роз’яснювальну роботу з батьками майбутніх призовників, – каже сільський голова Яснозіря Василь Ткаченко.  – Після того проблем не було.

–         На жаль, такої бесіди в Червоній Слободі не вийшло, бо сільський голова не захотіла навіть людей зібрати, – каже заступник військового комісара.

ДЖЕРЕЛО

Травень 19, 2017 в 08:22 / Переглядів: 435

Теми: Події,Політика,Суспільство,Україна,Черкащина