Інтернет-війни: українці масово “завалили” електронними петиціями представництво Президента України. Чого вони вимагають?

Похожее изображение

Днями інтернет-користувачів сколихнула неочікувана новина: В Україні заборонили соцмережі “Вконтакте” та “Однокласники”. Люди в паніці масово кинулися до сайту Електронних петицій, аби звернутися до Президента з проханням не забороняти російські соціальні мережі на території України. Ось які аргументи вони наводять:

” Багато людей мають пошту на mail.ru, якою користуються роками, десятками років, і багато інших сервісів у них прив’язані саме до цієї поштової скриньки, і багато важливих контактів буде втрачено при забороні mail.ru в Україні. Безболісно перенести все, що тим чи іншим чином прив’язано до твоєї основної поштової скриньки, на інший ресурс, – трудомісткий та болісний процес, що вимагає багато часу.”

Автор (ініціатор): Жиганова Анна Анатоліївна

 

“Блокування інформаційних інтернет-ресурсів, тим паче без судових доказів та рішення, має негативний вплив як на відносини між владою та суспільством, так і на міжнародне ставлення, та має невизначену економічну ефективність.

Це складне питання, яке потрібно цілком розглядати як серед суспільства, так і експертів, але на даний час пункти з блокуванням потрібно видалити.”

Автор (ініціатор): Вайнблат Євген Львович

 

“Команда Яндекс вже поанд 10 років в Україні розробляє сервіси , які покращують наше життя ( Яндекс Пробки , Яндекс Транспорт , Яндекс пошта , Маркет-плейс -Яндекс маркет) – з високими стандартами якості , ці сервісі не ліше поліпшують життя нашим співвітчізникам , а ще й забезпечують робочі місця , та дають змогу залучати нових клієнтів малому та середньому бізнесу !”

Автор (ініціатор): Копишинський Юрій Володимирович

 

Проте є й петиції з доволі цікавими і неочікуваними проханнями, на які теж звертають увагу і підтримують голосами.

 

“Національна безпека дорожче банальної торгівлі та реклами. Не звертайте будь-ласки увагу на стогін “ватної” та недалекоглядної спільноти та ні в якому разі не розблоковувати соцмережі агрессора.”

 Автор (ініціатор): Лупашко Сергей Александрович

 

“Пропоную вслід за блокуванням соцмереж “Вконтакте” та “Однокласники” заборонити: матрьошок, горілку, пельмені, балалайки, а всіх ведмедів депортувати до Сибіру”

Автор (ініціатор): Петренко Михайло Михайлович

 

“У звязку з ворожістю російських українофобських сайтів Однокласники та в Контактіїх закрити та заборонити. На державному рівні допомогти українським айтішникам, створити утворити ініціативну групу для створення українського сайту Однокласники та в Контактні, для звязку колишніх однокласників та оперативного спілкування, обговорення насущних питань, обговорення народних та законопроектів винесених на всенародне обговорення, в яких відслідковувати антиукраїнські прояви українофобії.”

Автор (ініціатор): Швец Игорь Васильевич

 

“Логічне продовження указу Президента №133/2017 та політики нашої держави щодо захисту інформаційного простору українців буде заборона неконтрольованих соціальних мереж YouTube та Facebook.”

Автор (ініціатор): Гукасян Ігор Меружанович

 

“У зв’язку з блокуванням популярої в Україні соціальної мережі “Вконтакте”, пропоную створити нову потужну Українську соціальну мережі, яка у подальшому повинна стати головним конкурентом ” Вконтакте”. Пропоную назви: “ВУкраїні”або”БандерівецьЮА”

Автор (ініціатор): Алексеєнко Сергій Ігорович

 

“Скорегувати “УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №133 / 2017″ і видалити звідти соцмережі і пошуковий сервіс Яндекс. З метою економічних санкцій заблокувати грошові операції на даних ресурсах, але не обмежувати сам доступ до ресурсу (тобто ресур буде працювати, але не отримувати дохід, несучи збиток).”

Автор (ініціатор): Макіян Смбат Артурович

 

До слова, петиції з проханням заборонити російські соціальні мережі на території України створювалися раніше і неодноразово, проте не набирали необхідної кількості голосів за відведений термін.

А от петицій з проханням залишити російські інтернет-ресурси на території України, створених за ці дні, сотня точно набереться, з низ набрали понад 100 голосів всього лиш кілька, а 1000 – і того менше. Чомусь кожен прагне вести самостійну боротьбу або стати інтернет-лідером, висловити свою думку, проте не ознайомитися з тим, що вже створено і сказано, які аргументи наведено.

Що з усіх цих петицій підтримати і чи долучатися до інтернет-війни – вирішували тільки вам. Ми наводимо лише приклади Електронних петицій, представлених на сторінці Офіційного інтернет-представництва Президента України. Робіть свій вибір обдумано і мудро, не піддаючись зовнішньому впливу.

Травень 18, 2017 в 06:37 / Переглядів: 898

Теми: Аналітика,Події,Політика,Суспільство,Україна,Черкащина