В Умані чистять резервуари чистої води

З 10 по 20 травня 2017 року, триває планова очистка резервуарів чистої води в КП «Уманьводоканал»

Відповідно до технологічного регламенту, один раз на два роки проводиться чистка резервуара чистої води на насосній станції четвертого підйому в с. Родниківка. Саме сюди, перш ніж потрапити в будинки жителів міста Умань, надходить вода, піднята з р. Рось, м. Біла Церква. 10 травня працівники КП «Уманьводоканал» розпочали планові роботи.

Процес очищення досить складний і передбачає кілька етапів. Спочатку звільняється резервуар від води шляхом перекачки в інші резервуари, потім очищається дно від осаду і мулу та промиваються стіни та стеля резервуару. Коли резервуар очищений, приступають до наступного етапу – обов’язковій дезінфекції гіпохлоритом натрію. Після цього резервуар промивається водою і проходить гідровипробування. Після закінчення цих дій в резервуар набирається вода, і він закривається. Фахівці лабораторії КП «Уманьводоканал» відбирають проби води для проведення хіміко-бактеріологічних аналізів. Якщо результати задовільні через 48 годин резервуар чистої води вводиться в експлуатацію.

Споживачі на період промивки не відчувають ніяких незручностей, оскільки обсяги води, що постачається не знижується. На насосній станції четвертого підйому с. Родниківка чотири резервуари по 10 тис. куб.м кожний.

Фото КП «Уманьводоканал».
За повідомленням КП “Уманьводоканал”

Травень 15, 2017 в 17:58 / Переглядів: 352

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина