У селі на Черкащині щотижня з двору безкоштовно вивозять по три мішки побутових відходів

Картинки по запросу чисте село

У селі Мошни Черкаського району щосуботи машини підприємства ПРАТ ЧОП «Агротехсервіс» компанії «Фрау Марта» забирають по три мішки побутових відходів з двору. Люди за це нічого не платять.

– З директором підприємства Ігорем Кропивником ми так працюємо вже протягом півтора року. За цей час вивезли близько 500 кубів сміття. Завдяки його благодійній допомозі маємо чисті узбіччя, лісосмуги та прибережну зону, – каже сільський голова Богдан Шкарбута. – Узгодили графіки вивезення сміття. Відповідальні за оповіщення населення – депутати сільської ради.

ДЖЕРЕЛО

Май 13, 2017 в 12:46 / Переглядів: 513

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

 • alto noer

  Про чисті лісосмуги це як сіль на рану, бо в лісі поряд з домогосподарствами, в районі виїзду до Дніпра, утворилось, зусиллями “Сумлінних” жителів всього села, стихійне сміттєзвалище, до якого нікому немає діла.Мабуть тому тільки три мішки з усього села назбирали. А благодійникам, безперечно, велике спасибі за допомогу.

  • Карина Кошман

   Десь у мене є в закладках інформація щодо проектів по захисту довкілля, прибирання стихійних звалищ і тому подібного. Як знайду, то обов’язково викину на сайт.

 • alto noer

  Підкажіть відповідального за прибирання стихійного сміттєзвалища…….?