Чигиринські вогнеборці зустрілися з школярами

Posted by Рятувальники Чигиринські on Friday, 12 May 2017

З метою запобігання нещасних випадків серед дітей та умінню правильно діяти у різних екстремальних ситуаціях, рятувальники Чигиринського районного сектору проводили профілактично-роз’яснювальну роботу у школі №3 м. Чигирин.
Так, 11 травня у рамках проведення Дня цивільного захисту, вогнеборці навчали учнів правилам пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, яких важливо дотримуватись у повсякденному житті. Після теоретичної частини діти ознайомилися з тонкощами професії рятувальника, побачили дуже багато цікавого, а саме: пожежний автомобіль, спеціальне обладнання, спорядження вогнеборців та мали можливість приміряти бойовий одяг.
Окрім демонстрації можливостей техніки та обладнання рятувальники на практиці показали школярам прцес гасіння умовної пожежі та розповсюдили пам’ятки з основними правилами безпечної життєдіяльності.
Як зазначають рятувальники, після побаченого і почутого кожна дитина має отримати необхідні знання, як діяти у випадках виникнення надзвичайних ситуаціях, а головне, як таким випадкам запобігти.

Повідомляють співробітники Чигиринського районного сектору Управління ДСНС

Фото Рятувальники Чигиринські.

Май 12, 2017 в 15:43 / Переглядів: 95

Теми: Події,Суспільство,Черкащина