Черкаський палац культури не може розрахуватися з боргами за світло

Черкаський палац культури “Дружба народів” відключили від мереж електропостачання. Усе сталося 10 травня, близько 13.00, після акції працівників ПАТ “Черкасиобленерго” на площі Богдана Хмельницького.

Фото Вадима Комарова Про це у коментарі виданню “ІнфоМІСТ” повідомила керівник народного художнього колективу сучасної хореографії “Вікторія” багатопрофільного молодіжного центру Черкас Вікторія Сухенко.

– Світло вимкнули о 13.00, коли мої діти і працівники ПК готували сцену. О 16.00 ми прийшли на репитицію, але світло так і не з’явилось. Зараз діти працюють у “Дружбі народів”. Треба подякувати адміністрації за те, що зараз роблять усе можливе, щоб наш захід сьогодні увечері відбувся, – говорить керівник колективу.

Нині вони користуються струмом, який виробляють генератори.

– 90 дітей і їхні батьки рік працювали над тим, щоб  порадувати черкащан та гостей міста. Ми створили шоу на дуже високому рівні і буде шкода, якщо щось зірветься. Але ми відпрацюємо, все буде. Нам труднощі ніколи не завадять, – говорить Вікторія Сухенко.

Як повідомили у “Черкасиобленерго” vikka.ua, енергетики попереджували керівництво Палацу культури офіційним листом про відключення світла через борг. Наразі ПАТ “Азот” – найбільший боржник за спожиту електроенергію у місті.

Джерело: infomist.ck.ua
© infomist.ck.ua

Май 12, 2017 в 09:31 / Переглядів: 297

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина