Черкаські водії маршруток влаштували міжусобиці просто посеред вулиці (відео)

10 травня у Черкасах на вулиці Симеренка (колишня Рябоконя) о 17.18 стався черговий інцидент з Черкаськими маршрутками. Водії маршруток почали з’ясовувати стосунки прямо посеред вулиці. Про це у Facebook  повідомив представник громадської ради при КП “Черкасиелектротранс” Валерій Мироненко.

Свідком цієї події стала пасажирка автобуса Яна Єлфімова, яка їхала на автобусі №4 приватного перевізника АТП 17127. Вона і є автором даного відео. Дівчина розповіла, що суперечка між водіями виникла ще під час руху, а спровокував її водій 4-ки, Еталону, який на швидкості спеціально підрізав інший автобус Богдан, що рухався по 28 маршруту, при цьому створивши аварійну ситуацію, яка мало не призвела до ДТП.

На щастя, досвід і вправність водія 28-го автобуса, який зумів уникнути ДТП, дали можливість іншим транспортним засобам продовжити свій рух.

Однак пригоди на цьому не закінчилися. Коли автобуси під’їхали до зупинки, Яна вийшла з маршрутки і почала знімати те, що відбувалося далі. Водій білого автобуса 28-го маршруту обігнав 4-ку і став так, щоб той не зміг виїхати. Вийшовши з автобуса, водій пішов виясняти стосунки з колегою, однак той намагався виїхати і втекти, після чого водій 28 маршруту дістав лом, і намагався вдарити по лобовому склу автобуса.

Після словесної лайливої дискусії водії, наче підбурюючи один одного, сіли у свої автобуси і як на якихось перегонах рушили з місця. Чим закінчився цей конфлікт нам не відомо, але те що такі ситуації не рідкість на наших дорогах це факт.

Ми дуже вдячні Яні Єлфімовій за це відео, і просимо всіх інших мешканців і гостей міста, при можливості фіксувати будь-які порушення пов’язані з громадським транспортом. Адже міська Влада людям на словах не вірить, і думає що це Ми все самі придумуємо. Відповідно і покарань ніяких за такі перевезення ніхто не несе. А нам кожний день доводиться з цими водіями і на цих автобусах їздити, возити наших дітей і батьків, і що разу перейматися за їхню безпеку за свою і за тих хто в салоні і на вулиці.

Картинки по запросу перегони маршруток

Травень 11, 2017 в 05:59 / Переглядів: 938

Теми: Події,Суспільство,Черкащина