Церемонія нагородження «Оскар» переїхала в Умань

Уманські студенти перейняли традицію наймасштабнішої кінопремії  і створили свій «Оскар історичного факультету», де у головних ролях не провідні актори світу, а кращі спортсмени, науковці і творчі особистості.

Близько сотні номінантів більше місяця змагались за першість у своїй номінації, та на церемонію потрапило лиш 42 найкращих, і всього 14 з них отримають оскар у своїй номінації.

«Оскар – це та подія яку студенти чекають найбільше, адже це чудова можливість заявити про себе. Це завжди емоції, переживання і очікування того урочистого моменту  коли ти піднімаєшся на сцену, відкривається конверт і оголошується ім’я переможця… І ти радієш  будь якому результату, адже в кожній номінації завжди представленні тільки найкращі студенти,» – ділиться враженнями Олена Бугай, номінантка.

Хто вони кращі студенти історичного факультету, може дізнатися кожен бажаючий. Церемонія нагородження відбудеться 10 травня в актовій залі УДПУ о 15.00, вхід 10 гривень.

Спонсори на партнери події: «УманьХліб», «Уманьпиво», «SanRise», фотографи Надія Іщенко, Вадим Баланюк, Олена Петришина, Вячеслав Раушенбах.

 

ДЖЕРЕЛО

Травень 7, 2017 в 13:02 / Переглядів: 456

Теми: Події,Політика,Світ,Спорт,Суспільство,Умань,Черкащина