Маньківські рятувальники зустрілися з учнями

5 травня у навчально-виробничому комплексі  загальноосвітньої школи І-ІІI ступенів-гімназія Маньківські рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Спілкуючись із дітьми, рятувальники розповіли про специфіку та особливості професії рятувальника,  про випадки пожеж на території району та причини їх виникнення. Учням продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців, розповіли про його застосування під час ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій.  Також учні могли відчути себе у ролі справжніх рятувальників, примірявши  бойовий одяг та каски пожежних. Ця частина акції викликала особливе зацікавлення і пожвавлення, адже такі хвилини інколи допомагають визначитися з вибором майбутньої професії, присвятити своє життя  такій потрібній людям професії рятувальника.

Також співробітниками ДСНС була проведена лекція, на якій  звернули особливу увагу дітей на дотримання правил безпечної поведінки вдома під час користування електричними та газовими приладами, під час відпочинку на природі,  поблизу водойм.

Не секрет, що сотні юнаків мріють стати мужніми та сміливими чоловіками. Саме після проведення таких заходів молоде покоління по-новому осмислює роботу рятувальників. І можна сподіватися, що  після цієї пізнавальної і цікавої зустрічі, у когось із присутніх дітлахів з’явилася мрія – пов’язати своє життя з пожежно-рятувальною справою.

20170420_123819.jpg   20170504_115421.jpg

ДЖЕРЕЛО

Травень 7, 2017 в 09:35 / Переглядів: 292

Теми: Події,Суспільство,Черкащина