В Умані засудили чоловіка, що ухилявся від сплати аліментів

Картинки по запросу ухилення від сплати аліментів

Уманським міськрайонним судом Черкаської області винесено вирок відносно 40-річного чоловіка, за ч. 2 ст. 164 КК України, а саме, злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів), вчинене особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею.

Так, місцевий житель не платив аліменти своїй колишній дружині, яка після розлучення сама виховує дитину. Жінка звернулась до суду, рішенням якого чоловіка зобов`язано щомісячно сплачувати грошові кошти на утримання дитини  у розмірі 1/4 частини з усіх видів його доходу щомісячно, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Однак навіть після рішення суду чоловік злісно ухилявся від сплати аліментів, за що у 2016 році вже був притягнутий до кримінальної відповідальності та засуджений до покарання у вигляді 1 року обмеження волі з іспитовим строком 1 рік. Та незважаючи на наявність попереднього вироку суду, чоловік продовжував не сплачувати аліменти, в  результаті чого заборгував понад 5 тисяч гривень.

Судом визнано чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 164 КК України, призначено покарання у вигляді 2 років 1 місяця обмеження волі.

Повідомляє Уманська місцева прокуратура

Май 7, 2017 в 07:47 / Переглядів: 400

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Умань,Черкащина