У Смілі активісти викрили одразу два гральні заклади

Вчора громадські активісти на чолі з Володимиром Іващенком викрили у місті Сміла одразу два гральні заклади. Про це повідомляє громадський діяч на своїй сторінці у Фейсбук

“Про візит до одного із закладів..
Функція роботи проста. Даєш кошти які вводяться на карту потім клієнт грає на ці кошти що на карті.
Ліцензія закінчилась ще у 2014му році. Окремо дякую керівництву Смілянського відділу також ГУНП області у оперативній реакції.” – йдеться у повідомленні.

Фото Vladimir Ivashchenko.

Фото Vladimir Ivashchenko.

Фото Vladimir Ivashchenko.

“Два заклади гральні в м.Сміла.
В обидвох відсутні документи, в обидвох власники не з’явились. В обидвох цих ” гадюшниках” розпиття алкоголю і куріння. Навіть за це вони мають нести відповідальність. Коли перебував у другому закладі зателефонував юрист який ніби то пообіцяв привезти документи. Документи яких нема!! Також вдалось вияснити що в документах які перебували зазначено що дані машини пройшли перевірку але!!!! На них не має бути системних файлів. Нічого не має бути!!! Повертаючись до юриста. Сказав мені що завтра привезе всі документи о 10тій. Ми із Дмитро Біловчук будем там, впевнений Діма проявить свій юридичний талант!)) хто хоче долучитись пишіть у приват.” – додає Володимир Іващенко.

Фото Vladimir Ivashchenko.
Фото Vladimir Ivashchenko.
Сьогодні активісти так і не дочекалися юриста одного із гральних закладів, що мав принести на нього дозвільні документи.

4 Травня, 2017 в 12:22 / Переглядів: 635

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про