На Черкащині за зрив весняного призову на сільського голову склали адмінпротокол

На сільського голову склали адміністративний протокол

За невиконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу»  та зрив весняного призову на сільського голову Червоної Слободи склали адміністративний протокол. Про це під час розширеної наради керівництва райдержадміністрації, військкомату з сільськими головами району щодо вирішення питань весняного призову повідомив Олександр Шиш.

–         Маючи достатній ресурс, а це 124 потенційних призовників, планове завдання по Червонослобідській сільській раді не виконано, – повідомив заступник військового комісара. – Коли ми з вами зустрічалися місяць тому, я закликав до співпраці,  говорив про важливість заходів, пов’язаних з призовом, але, на жаль, багато хто мене не почули. Як результат – перший пртокол про адміністративне правопорушення на посадову особу. Решта відбулися поки що попередженнями та повторними рекомендаціями активізувати роботу.

Як зауважили присутні на нараді сільські голови, основна причина зриву весняного призову – молоді люди в пошуках роботи виїздять працювати закордон, або не проживають за місцем прописки, крім того, багато з них «відсіюються» за непридатністю після проходження медогляду.

–         Власне в Хуторах, робоча група у складі якої були представники адміністрації, військкомату, сільський голова опрацювали 25 дворів, особисто вручили повістки вісьмом призовникам. У результаті жоден з них не прийшов до військкомату, – каже Ігор Троценко, начальник відділу цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації. – Відтак, пропоную, аби призовники «не губилися» по дорозі на медкомісію не лише вручати повістки, а одразу доправляти їх туди.

Нагадаємо, з метою інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо особливостей строкової служби заступник військового комісара Олександр Шиш відвідав найбільші села в районі. Після травневих свят відповідна робота буде продовжена знову.

–         Потрібно проводити роз’яснювальну роботу серед населення, а також виконувати свої посадові обов’язки. Адже у законі чітко передбачено, що органи місцевого самоврядування організовують своєчасне оповіщення та прибуття громадян до військкоматів. Не потрібні пояснення голів сільрад про відсутність призваних громадян. Потрібні протоколи або довідки, згідно яких буде визначатися міра покарання тих, хто відмовився від отримання повісток, – наголосив заступник голови адміністрації Петро Коренюк.

ДЖЕРЕЛО

4 Травня, 2017 в 09:21 / Переглядів: 863

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про