«В Умані проводяться тестові запуски комплексу фонтанів, а урочисте відкриття заплановано на 25 червня», – Антон Яценко. ВІДЕО

Подивитись на запуск водограїв на суші, в парковій зоні, та на Осташівському ставу прийшли сотні уманчан.

Зазначимо, що ініціював будівництво фонтанів зі світломузичним водним та лазерним шоу та забезпечив виділення майже 90% коштів (як з дербюджету так і спонсорських), на реалізацію цього масштабного проекту народний депутат України Антон Яценко. Уманська міська рада надала тільки 10% коштів.

Як повідомив нардеп, зараз проводяться тільки пробні запуски фонтанів, а урочисте відкриття фонтанів заплановано на 25 червня. Але про дату відкриття всіх ще буде додатково проінформовано.

Варто відмітити, що майбутній фонтанний комплекс стане унікальним, адже фонтани будуть розміщені як на воді, так і на суші, на відміну від фонтанів у місті Вінниця, які лише на воді, та складатиметься з комплексу світломузичних фонтанів з лазерним шоу, майже 200-метрового водного екрану, на якому буде транслюватися все: від мультфільмів до футболу, та світломузичного плаваючого фонтану на Осташівському ставу.

Уже зовсім скоро фонтани в Умані стануть окрасою не тільки міста, а й всієї України. І насолодитися красою величних водограїв зможе кожен бажаючий.

За відео вдячні Фотограф Любитель

 

 

Відео Віталій Недбайло

Інформацію взято із сайту 04744.info

Май 3, 2017 в 16:22 / Переглядів: 881

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина