На Черкащині знову ліквідували незаконний цех з виробництва алкоголю

Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного виготовлення алкогольних напоїв, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 та ч. 3  ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.
Встановлено, що на території Черкаської області групою осіб здійснюється незаконне придбання з метою збуту, зберігання з цією метою, а також збут і транспортування з цією метою спирту та незаконне виготовлення з нього алкогольних напоїв, які реалізовуються жителям області, та при вживанні можуть становити загрозу для життя та здоров’я людей.
У ході досудового розслідування отримано ухвали слідчого судді та проведено 13 обшуків у приміщеннях та автомобілях, які використовувалися для виготовлення, зберігання та транспортування незаконно виготовлених алкогольних напоїв.
За результатами обшуків виявлено та з обігу вилучено більш як 2500 літрів незаконно виготовленої алкогольної продукції та сировини для її виробництва, автомобілі та обладнання, які використовувалися в протиправній діяльності.
Крім того, у ході обшуку виявлено та припинено діяльність підпільного цеху, створеного для незаконного виготовлення алкогольної продукції.
Триває досудове розслідування, вживаються заходи, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, встановлення повного кола осіб, причетних до вказаної вище незаконної діяльності.

Травень 1, 2017 в 14:36 / Переглядів: 517

Теми: Кримінал,Події,Політика,Суспільство,Черкащина