Працівники «Черкасиобленерго» перекрили центр міста

mityng oblenergo 3

Як уже відомо, учора і сьогодні працівники «Черкасиобленерго» мітингували з вимогою виплатити їм заробітну плату. Учора вони перекрили декілька доріг, що ведуть на Київ, а сьогодні прийшли під стіни Черкаської міської ради з проханням профінансувати їх завтрашню поїздку до Києва, де у Печерському суді вирішуватиметься їхнє питання. 

У разі, якщо до них не дослухаються, вони готові перекрити рух транспорту у Черкасах.

На такі їхні можливі дії відразу відреагували представники поліції, повідомляє кореспондент «Вичерпно», які попередили, що це незаконно. За словами поліціянта, вже відкрита кримінальна справа щодо невиплати їм заробітної плати. Також він зауважив, що вони мають право на мирне зібрання, яке може проходити на площах, у скверах, парках тощо. А от хаотичне ходіння по пішохідному переходу, внаслідок чого відбудеться зупинка транспорту на дорогах міста, буде розцінюватися як форма блокування руху, що не допускається.

mityng oblenergo

Проте таке попередження не зупинило мітингувальників  і вони все-таки перекрили рух бульваром Шевченка біля вул. Лазарєва.

mityng oblenergo 2

У коментарі нашому виданню, представники правоохоронних органів повідомили, що це організоване ходіння, тому закон не порушує.

Тролейбуси мітингувальники спочатку пропускали, але потім заявили, що і їх пропускати не будуть, внаслідок чого уже декілька тролейбусів стали з обох сторін бульвару.

 

Інформацію взято із сайту Вичерпно

27 Квітня, 2017 в 15:18 / Переглядів: 906

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Тэги: ,,

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про