В області планують вирубку придорожніх насаджень

Результат пошуку зображень за запитом "траса"

Службою автомобільних доріг у Черкаській області заплановано провести вирубку перестійних за віком, уражених омелою та пошкоджених низинними пожарами придорожніх насаджень на автомобільній дорозі державного значення Н-08 Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя (через Кременчук) км 86+000 – 90+900 (ліворуч та праворуч) в межах Золотоніського району, які створюють небезпеку для учасників дорожнього руху. Про це повідомляє Прес-центр

Ділянка комісійно обстежена представниками: Служби автомобільних доріг у Черкаській області, обласної екологічної інспекції, представником громадськості, фітопатологом ДСЛП “Київлісозахист”, філії “Золотоніська ДЕД”, Золотоніської райдержадміністрації, головами Софіївської та Гельмязівської сільських рад, ДП “Золотоніське лісове господарство, Золотоніського відділу поліції ГУНП Черкаської області, ПСП “Гельмязів –Про – тех” та підрядником з виконання робіт ПП Компанія “Зелена Діброва”.

Складено акти обстежень з підписами вищевказаних представників. Оформлено документацію відповідно до чинного законодавства, виписано лісорубний квиток.

На місці видалених дерев буде створено компенсаційні насадження згідно проекту.

Квітень 23, 2017 в 19:19 / Переглядів: 392

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Тэги: ,,