Зворушливий банер знайдено на одній з вулиць міста Умань

Прогулюючись містом, в поле зору журналістам  Рідного Краю потрапив рекламний баннер.  З однієї сторони, нічого незвичного, тисячі баннерів розміщені на вулицях міста. Але прочитавши текст, на обличчі з являється посмішка і віра в незвичайні і душевні поступки.

 

Апрель 22, 2017 в 17:36 / Переглядів: 2464

Теми: Події,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина

 • Юлія Колісник

  Який невіглас писав, такий самий і висвітлив у мережі! Під мовний трибунал вас, уманці неграмотні. Так моє місто осоромили, тьху!

  • Карина Кошман

   Чому ж наші люди не вміють порадіти за інших людей, скрізь ми шукаємо щось погане і образливе..Головне образити когось а дійсно порадіти ми не вмієм.. в цьому наша біда.. Ну написав він на банері з певними помилками, но це не так смертельно, щоб лити “бруд” в мою сторону, як журналіста і в сторону людини, яка сердечно виразила свої почуття… Не я осоромила місто, а Ви своїм коментарем!!!

   • Юлія Колісник

    Радість для розумної людини – у гармонії форми та змісту. Тішитися ж від того, ЩО написано, нехтуючи тим, ЯК написано, – це, даруйте, привілей дурнів. Якби Ви були справжнім журналістом, то у мене не кровоточили б очі від Вашої писанини.

 • Pingback: Моє біле медвежатко, – в Умані з’явився зворушливий банер (фотофакт) | Про все – Черкаські новини. Життя міста Черкаси та Черкаської()